Młodzicy Unii halowymi mistrzami Małopolski Zachodniej

Drużyna młodzików trenująca pod okiem Marcina Barciaka wywalczyła po raz trzeci z rzędu tytuł halowych mistrzów Małopolski Zachodniej. Młodzi oświęcimianie udając się do Chrzanowa tym razem nie należeli do faworytów rywalizacji. Drużyna rozegrała turniej dzień po powrocie z obozu i pomimo zmęczenia zagrała bardzo ambitnie i zasłużenie zatriumfowała w rozgrywkach. Zwycięstwo jest przepustką do kolejnej fazy rywalizacji, którą jest elitarny finał wojewódzki w którym zagrają 4 najlepsze zespoły naszego województwa. Ostatnia faza rywalizacji odbędzie się 19 lutego w Krakowie.

Wyniki spotkań:

Karol Wadowice (3-0)

Trzebinia Siersza (2-1)

Fablok Chrzanów (0-1)

Kadra zespołu: Zguda Kacper, Jakubie Jakub, Ścigaj Wiktor, Górkiewicz Marcin, Łygan Stanisław - Marszałek Jakub, Puchajda Igor, Jarnot Kacper, Burda Henryk, Baranowski Marcin