MKP UNIA OŚWIĘCIM ZAPRASZA NA OTWARTE TESTY DLA ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2006 ORAZ 2007!!!

MKP Unia Oświęim ogłasza nabór do zespołu młodzików, występujący w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zawodników z roczika 2006/2007, którzy chcą spróbować swoich sił w naszym klubie i rywalizować z najlepszymi zespołami naszego województwa. Pierwszy etap testów odbędzie się w najbliższy poniedziałek (18 czerwca) o godz 16:30 na stadionie LKS Zaborzanka Zaborze (zbiórka zawodników o godz. 16:15)

Oferujemy:

- wysoki poziom szkolenia zgodnie z modelem narodowym

- połączenie nauki ze sportem

- udział w rozgrywkach na najwyższym szczeblu oraz rywalizacja z najlepszymi drużynami naszego województwa.

- udział wmiędzynarodowych turniejach

- wyjazdy na obozy letni i zimowe

- wyjazdy na mecze ekstraklasy

- monitorowanie wyróżniajacych zawodników przez partnerski klub TS Wisła Kraków