Martyna Gąsiorek debiutuje w kadrze woj. małopolskiego !!!

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka na co dzień występująca w zespole młodzików Martyna Gąsiorek zadebiutowała w kadrze Małopolski młodziczek U-13. Zawodniczka rywalizująca na co dzień z chłopakami w MKP Unia Oświęcim i występująca na pozycji środkowego obrońcy przed debiutem odbyła 3 dniowe zgrupowanie kadry w Myślenicach. Jej postawa podczas zgrupowania została wysoko oceniona przez sztab trenerski, dzięki czemu otrzymała powołanie na mecz Podkarpacie - Małopolska w Łańcucie, w którym zadebiutowała ! Niestety małopolska pechowo uległa Podkarpaciu 1-0. Martyna dobrze radziła sobie na boisku i podczas jej obecności na obronie drużyna nie straciła żadnej bramki. Liczymy na kolejne powołania i dalsze sukcesy naszej Zawodniczki !