Łukasz Ząbek i Bogdan Swarzyński zawodnikami Unii !!!

Bardzo miło jest nam poinformować wszystkich kibiców i sympatyków, że od rundy jesiennej zawodnikami Unii Oświęcim będą Łukasz Ząbek i Bogdan Swarzyński. Obydwaj zawodnicy są dobrze znani w regionie z występów w okolicznych klubach.

Łukasz Ząbek ma 31 lat i jest lewym obrońcą lub pomocnikiem. Do tej pory wychowanek Victorii Jaworzno występował w Pogoni Imielin, Górniku Libiąż i przez ostatnie 3,5 roku w Sole Oświęcim. Witamy i życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów z Unią.

Bogdan Swarzyński ma 29 lat i jest wychowankiem Sokoła Hecznarowice. Występuje jako ofensywny pomocnik. Przez ostatnie 6 sezonów był zawodnikiem Niwy Nowa Wieś grając z tym klubem m.in. w IV-lidze. Bogdan ma za sobą I-ligowy epizod w barwach GKS Jastrzębie. Witamy i życzymy samych udanych występów w biało-niebieskich barwach!