Łukasz Pactwa zawodnikiem Unii !!!

Drugim nabytkiem oświęcimskiej Unii w letnim okresie transferowym został środkowy pomocnik Łukasz Pactwa (na zdjęciu na pierwszym planie z lewej). "Baggio", bo taka jest ksywa Łukasza występował m.in. w Szczakowiance Jaworzno, Górniku Libiąż (wtedy 3-ligowa Janina). W poprzednim sezonie grał w tej samej lidze co Unici. W rundzie jesiennej reprezentował barwy Nadwiślanina Gromiec, a na wiosnę przeniósł się do Zagórzanki. W obu meczach z Unią Łukasz remisował - odpowiednio 0:0 oraz 1:1, co ciekawe oba mecze miały miejsca przy Legionów.

Łukasz z pewnością będzie cennym nabytkiiem zasilając drugą linię naszego zespołu. Głównymi atutami "Baggia" są m.in. przegląd pola, prostopadłe podanie, strzał z dystansu. Łukaszowi życzymy zdrowia, dobrego sezonu w biało-niebieskich barwach oraz świętowania sukcesów z Unią.

Czy to koniec letnich transferów? Przekonamy się wkrótce!!!