Kolejne zwycięstwo JUNIORÓW !!

Juniorzy Unii Oświęcim pokonali na własnym boisku Skawę Wadowice 4-2 i do mistrzostwa potrzebują już tylko 3 punktów! Mecz obfitował w fantastyczne gole i zwroty akcji. Przez pierwsze 30 minut Unia atakowała bramkę rywala, ale bez skutecznie, dopiero po pół godzinie Bartek Amrozi popisał się znakomitym strzałem z przewrotki dając Unii prowadzenie. Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze 5 bramek. Najpierw Patryk Migdał umieścił piłkę w siadce, a zaraz po nim na 3-0 znowu Amrozi, z rzutu wolnego. Wtedy u Oświęcimian wdarły się niepotrzebne błędy i Skawa wykorzystała je strzelając 2 gole, lecz Unia zachowała zimną krew do końca. Kropkę nad i postawił Chavez piękną podcinką. Następny mecz Juniorzy zagrają z LKS Rajsko, którzy obecnie zajmuje 2 miejsce w lidze!!

BRAMKI: 1-0 Amrozi, 2-0 Migdał, 3-0 Amrozi, 3-1 Skawa, 3-2 Skawa, 4-2 Migdał

KADRA: Kozieł (Kuleta), Gonszcz (Noworyta), Malik (Bartuś), Ludwinek, Amrozi, Kowalik, Pacyga, Komajda (Chluba), Migdał, Gąsiorek (Ślósarz), Dobry (Tadeusz)