Karol Wadowice zwycięzcą D&R CUP 2017 w kategorii MŁODZIK

Drużyna młodzików r.2004 wywalczyła 3 stopień podium w halowym turnieju, który odbył się w Oświęcimiu. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo zacięta, a zwycięstwo przypadło piłkarzom reprezentującym PUKS Karol Wadowice. Biało-niebiescy w trakcie turniejowej rywalizacji odnotowali 2 zwycięstwa, 1 remis doznając 2 porażek. W turnieju wystartował również drugi zespół naszego klubu, który zakończył rozgrywki na 5 pozycji. W trakcie turnieju prowadzony był konkurs SUPER PIŁKARZ „TURBO KOZAK”, a zaszczytny tytuł w ekipie biało-niebieskich wywalczył Stanisław Łygan oraz Marcin Górkiewicz. Dodatkowo pamiątkowymi statuetkami zostali wyróżnieni najlepsi piłkarze poszczególnych zespołów, w barwach Unii najlepszym zawodnikiem został uznany Kacper Zguda oraz Marcin Górkiewicz (Unia II).

Fablok Chrzanów (3-0)

Gol Bieruń Nowy (2-1)

Unia II Oświęcim (0-0)

Trzebinia Siersza (1-2)