Juniorzy dalej zwycięzcy !!!

W 10 kolejce, juniorzy starsi Unii Oświęcim pokonali na wyjeździe MKS Trzebinia 3-1 (2-1). Unici  rozpoczęli z wysokiego 'C', ponieważ na przestrzeni kilku minut oświęcimianie zdołali wypracować sobie bardzo dobre okazje, po których prowadzili już 2-0. Jednak po dwóch golach tempo gry siadło i grę prowadzili gospodarze, co przyniosło im gola kontaktowego. W drugiej połowie wszystko wróciło na właściwe tory i do samego końca, grę prowadziła Unia stawiając kropkę nad 'i' w postaci trzeciego gola.

W NASTĘPNYM MECZU JUNIORZY PODEJMĄ U SIEBIE BULOWICE. ( nd, godz.10, MOSiR )ZAPRASZAMY!

Bramki: 1-0 Pacyga, 2-0 Gonszcz, 2-1 Trzebinia, 3-1 Pacyga

SKŁAD: Kucz, Klimczyk, Goc, Kowalik, Gonszcz (Bielicki), Augustyn (Kirejczyk), Pacyga, Chluba (Wykręt), Gąsiorek (Korczyk), Wanat, Gandurski