Juniorzy dalej niepokonani przy Legionów!!

W hitowym starciu sąsiadujących w tabeli drużyn lepsi okazali się juniorzy z Oświęcimia którzy pokonali na własnym boisku KS Chelmek 3-0 (2-0)!  Na pierwszą bramkę nie musieliśmy jednak długo czekać. Po solowej akcji, strzał na bramkę zamienił Ireneusz Gąsiorek.  25 minut później do głosu doszli młodzi zawodnicy którzy debiutowali w zespole juniora starszego. Kirejczyk idealnie wystawił piłkę, a Karol Grondalczyk dopełnił formalności. Kropkę nad 'i' postawił Grzegorz Janiczak, po którego strzale z 25 metrów bramkarz popełnił fatalny błąd przepuszczajac piłkę między rękawicami. Cieszy napewno zaangażowanie i walka o każdy centymetr boiska której zabrakło w poprzednim meczu, choć nie można spocząć na laurach ponieważ następny mecz Unici zagrają już w sobotę w Chrzanowie z miejscowym Fablokiem.

BRAMKI: 9'Gąsiorek, 35' Grondalczyk, 63'Janiczak ⚽⚽

Żółte kartki : Kowalik, 2x Chelmek

SKŁAD: Kucz, Bielicki (Klimczyk), Goc, Widuch (Janiczak), Gonszcz (Gandurski), Kowalik, Grondalczyk (Korczyk), Kirejczyk (Wojnowski), Gąsiorek , Wanat, Chluba - Lichość, Augustyn