JM: Tak czy owak...przegrał Nowak!!

Po raz trzeci z rzędu Biało - Niebiescy za kadencji B. Nowaka wzięli udział w Finałach Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej. Tradycji stało się zadość - Chłopaki z Legionów nie sprostali zadaniu i zamknęli sobie drogę do finałów wojewódzkich. Trener Nowak nie znalazł sposobu na rywali. W pierwszym meczu jego podopieczni przegrali 2:1 z MKS Trzebinia - Siersza po bardzo ciekawym 20-to minutowym pojedynku. Drugi mecz to strata punktów z LKS Lachy Lachowice. Bramkę na 3:2 straciliśmy równo z syrenom kończącą spotkanie. W ostatnim meczu spotkaliśmy się z Astrą Spytkowice. Pojedynek drużyn pogodzonych z końcowym rozstrzygnięciem zawodów zakończył się wygraną zaprzyjaźnionego klubu 3:2. Ciekawostką jest fakt, że Biało - Niebiescy trafiali do bramki przeciwnika dopiero gdy na tablicy wyników widniał rezultat 0:2.

Do Finałów awansowały drużyny MKS Trzebinia - Siersza oraz LKS Lachy Lachowice.

W poniedziałek o godz 16:00 w Pszczynie rozegramy sparing z tamtejszą Iskrą natomiast w czwartek zmierzymy się na sztucznym boisku z juniorami starszymi Soły Oświęcim.