JM: Gościnny Oświęcim

W niedzielę odbyła się kolejna edycja  D&R Cup. Na hali w popularnym "Chemiku" oprócz gospodarzy wystąpiły drużyny: LKS Zatorzanka Zator, Soła Oświęcim, MKS Trzebinia - Siersza oraz MKS Iskra Pszczyna. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym" przy 20 minutowym czasie trwania meczu. Oświęcimianie okazali się bardzo gościnni rozdając punkty wszystkim rywalom. Ostatnim mecz turnieju był zarazem walką o 1 miejsce. W nim goście ze Śląska okazali się lepszą drużyną od LKS Zatorzanki Zator  zdobywając tytuł najlepszej drużyny turnieju.

Kadra: Janicki, Bury, Łuczak, Lichota, Testowany, Migdał, Chowaniec, Malik, Żywicki, Matlak

Wyniki spotkań:

Unia - Zator 2:3

Unia - Iskra 2:4

Unia - Soła 3:7

Unia - Trzebinia - Siersza 2:3

Już w najbliższą sobotę będziemy reprezentować PPN Oświęcim w Mistrzostwach Małopolski Zachodniej, które odbędą się w Kalwarii Zebrzydowskiej.