Jaśkowice - Unia 2:0 (0:0)

Unia w meczu rozgrywanym w Skawinie przegrała z Wiślanami Jaśkowice 2:0. Obie bramki dla gospodarzy padły w końcówce spotkania tj. w 87 i 90 minucie spotkania z rzutów karnych.

Wiślanie Jaśkowice – Unia Oświęcim 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Radwański 87 karny, 2:0 Marcin Morawski II 90 karny.

Wiślanie: Ropek – Radwański, Piekarski, Galos, Węgrzyn (46 Labut) – Kuliszewski (68 J. Krasuski), M. Krasuski, Michał Morawski, Marcin Morawski II – Szwajdych (88 Marcin Morawski I) – Wcisło (78 Sosin).

Unia: Kubas – Rzeszutko (68 Ryszka), Wiertel, Pluta, Kocoń – Dziubek (26 Wykręt), Nowotarski, Swarzyński (67 Dudzic), Gałuszka (83 Światłowski) – Praciak.

Unia zagroziła bramce Wiślan po strzale głową Pluty i szarży Praciaka. Niestety w tym meczu biało-niebiescy zmagali się nie tylko z przeciwnikiem z Jaśkowic, ale z wirusem i przetrzebioną kontuzjami kadrą. Kolejna szansa na trzy punkty już w sobotę u siebie z Hutnikiem Kraków. Sobota godzina 15:30 . Bądźcie z Nami!!!

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/iv-liga-unia-oswiecim-zlamana-w-jaskowicach-rzutami-karnymi-iwirusami,10693787/