Jakub Kamiński zawodnikiem Górnika Zabrze❗️

16-letni wychowanek naszego klubu oraz Akademii Piłkarskiej Unia Oświęcim, który przez ostatnie trzy sezony przebywał na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów oraz w Górniku Zabrze został definitywnie pozyskany przez zabrzański klub ⚽️

Jakub był związany z oświęcimską Unią przez 5 lat reprezentując pierwsze Akademię Piłkarską, a później Miejski Klub Piłkarski na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim. Uczęszczał do klasy piłkarskiej w SP5, z którą wywalczył mistrzostwo województwa małopolskiego, a później 13 miejsce w Polsce w finale Ogólnopolskiego Turnieju " Z podwórka na stadion" w Warszawie. Przez cały okres gry w Oświęcimiu trenował pod okiem trenera Marcina Barciaka.

Dziękujemy "Kamyk" za reprezentowanie naszych barw i Życzymy powodzenia na szczeblu centralnym ❗️