Jak w Wigilie, tak cały rok!

Drużyna seniorów MKP D&R Unia Oświęcim wraz z trenerem Jakubem Korbą zaprasza na pierwszy biało-niebieski mecz wigilijny pod hasłem "Jak w Wigilie, tak cały rok!".
Zapraszamy zawodników drużyny seniorów, dwóch grup juniorskich, zarząd klubu, sponsorów, cały sztab trenerski, byłych zawodników, sympatyków, kibiców do aktywnego uczestnictwa i promowania aktywnego trybu życia. Wszyscy chętni będą mieli okazję zagrać, więc zabieramy sprzęt sportowy.
Mile widziane wszystkie osoby związane z biało-niebieskimi barwami, również osoby nie grające gorąco zachęcamy do przybycia !
Dla każdego jest to wspaniała okazja do złożenia wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych, z pewnością przyjemniejsza forma, niż masowo wysyłane wiadomości sms ;)
Mecz odbędzie się 24 grudnia w środę, o godz. 10:30 na orliku na Zasolu przy SP nr 5.
WŁAŚNIE TY MUSISZ TAM BYĆ!
fot. https://www.facebook.com/MiastoOswiecim