Hokejowy wynik przy Legionów!!

W 18 kolejce juniorom starszym Unii Oświęcim przyszło się mierzyć z dużo niżej notowaną ekipą z Libiąża ( 6pkt i 12 miejsce ). Początek gry jednak należał do zespołu przyjezdnych i to oni wyszli szybko, bo już w 4 minucie na prowadzenie. Po tej bramce unici wzięli sprawy w swoje ręce i ostatecznie wygrali aż 8-2 (4-1) !!  Bramki dla unii zdobyli: Gonszcz x3, Gąsiorek x2, Gandurski, Chluba, Wojnowski. W nastepnym meczu ( 27.04) czeka nas mecz na szczycie ponieważ juniorzy pojadą do Chełmka, który obecnie zajmuje 3 miejsce, ale posiada taka samą ilość punktów co biało-niebiescy. Zapraszamy na stadion w Chełmku!!

SKŁAD: Ludwinek, Klimczyk, Kowalik, Bielicki, Gonszcz, Fryś, Gandurski, Gasiorek, Ryszka (Wojnowski), Chluba (Noworyta), Korczyk (Augustyn)

INNE WYNIKI: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html?round=18