Drugie zwycięstwo Juniorów Starszych!

W 3 kolejce juniorzy starsi Unii Oswięcim pokonali w Ryczowie miejscowego Orła 1-0. Jedyną bramkę dla zespołu Unii zdobył Dominik Pacyga.

Oświęcimianie od początku kontrolwoali przebieg gry, długo rozgrywając piłkę na własnej połowie co nie przełożyło się na sytuacje bramkowe. Dopiero w drugiej połowie gra się trochę otwarła i obie druzyny ruszyły do ataku. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 78 minuty. Piłkę z rzutu wolnego wrzucił Gasiorek a celnym strzałem głową popisał się Pacyga ustalając wynik na 1-0.

SKŁAD:

Kucz, Bielik (Noworyta), Goc, Widuch, Gonszcz, Nędza, Augustyn (Pacyga), Kowalik (Michałek), Gandurski (Wojnowski), Gąsiorek, Chluba (Korczyk)

W NASTĘPNY MECZU UNICI PODEJMĄ OBECNEGO LIDERA BRZEZINE OSIEK. MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA MOSIRZE 9.09 (niedziela) O GODZ 10.    SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!