Deklasacja Juniorów przy Legionów!

Po bardzo jednostronny meczu Juniorzy Starsi pokonali na własnym boisku ekipę z Bulowic aż 12-0. Oświęcimianie od początku kontrolowali przebieg gry stwarzając sobie coraz to dogodniejsze okazje do strzelenia gola. Mecz z Bulowicami był jednak tylko przedsmakiem tego co czeka nas za tydzień. Unici pojadą do Skawc by zmierzyć się z miejscowym Spartakiem, którzy obecnie zajmują pozycje lidera z punktową przewagą nad Unią! To nie jest jednak koniec dobrych informacji, ponieważ Juniorzy Młodsi pokonując dzisiaj Hejnal Kęty 2-0 przypieczętowali awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych ( 9-16). Gratulujemy i życzymy powodzenia!!

BRAMKI: Pacyga x2, Kowalik x2, Wojnowski x2, Korczyk x2, Gąsiorek, Goc, Chluba, Gandurski

Skład: Kucz, Bielicki, Goc, Widuch, Gandurski, Augustyn, Kowalik (Klimczyk), Pacyga, Korczyk (Chluba), Gąsiorek, Wojnowski

Inne wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html