D&R Unia Oświęcim - Brzezina Osiek 4-1 (1-1)

Po średniej pierwszej połowie i bardzo dobrej drugiej połowie Juniorzy Starsi pokonują na własnym boisku Brzezinę Osiek 4-1 (1-1). Już drugi raz w tym sezonie hatt-trickiem popisał się Kacper Chluba. Czwartego gola dołożył Wojciech Gonszcz strzałem z głowy. Pierwsza połowa wyglądała jakby obie drużyny nie chciały tego meczu wygrać, a pierwszą bramkę Unici zdobyli w 25', ale juz cztery minuty później kuriozalną bramkę stracili juniorzy Unii, zawodnik wrzutką z rożnego wkręcił piłkę do oświęcimskiej bramki. W drugiej połowie przeważała juz tylko Unia co potwierdzają  dwie kolejne bramki Chluby oraz jedna Gonszcza!

SKŁAD:

Kucz (Lichość), Bielicki (Klimczyk), Widuch, Goc, Gonszcz, Nędza, Kowalik (Augustyn), Pacyga (Michałek), Wanat (Gandurski), Gąsiorek (Korczyk), Chluba (Wojnowski)

Inne wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,27241.html

W PIĄTEJ KOLEJCE JUNIORZY ZMIERZĄ SIĘ Z MKS LIBIĄŻ (12m. w tabeli). SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ NA STADIONIE W LIBIĄZU ( niedziela, godz.10) ZAPRASZAMY!