D&R Cup - TRAMPKARZE

W minioną sobotę (24.01.2015r.) odbyła się kolejna edycja turnieju halowego D&R Cup w piłce nożnej trampkarzy. Organizatorami bybyli MKP Unia Oświęcim oraz główny sponsor firma D&R. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, w tym dwie Unii Oświęcim, które trener Daniel Kornaś podzielił na dwie ekipy. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, czas trwania meczu 15 minut. Zaproszenie przyjęły drużyny: KS Chełmek, Górnik Brzeszcze, Tyski Sport 2001 oraz Chełm Śląski. Turniej Oficjalnie otworzył Trener Tomasz Wróbel po czym zawodnicy przystąpili do pierwszego meczu , w którym zmierzyły się drużyny Unii I i Unii II. Zacięta rywalizacja trwała od pierwszego do ostatniego meczu turnieju. W meczu o pierwsze miejsce walczyły drużyny Unii Oświęcim I i Chełmu Śląskiego. Biało Niebiescy potrzebowali zwycięstwa, natomiast gościom wystarczył remis do zajęcia pierwszego miejsca. Mecz był bardzo zacięty ale zakończył się bezbramkowym remisem, który wyłonił tegorocznego triumfatora turnieju, drużynę GOSiR Chełm Śląski. Mimo wszystko trener Daniel Kornaś był bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych, którzy stanęli na drugim i trzecim miejscu podium. Druga drużyna Unii składająca się z młodszego rocznika trampkarzy walką, determinacją i ambicją wywalczyła sobie trzecie miejsce i to na ich szyjach zawisły brązowe medale.

Skład Unii Oświęcim 2000 – Rupa Łukasz, Borowiec Szymon, Noworyta Patryk, Tobiczyk Mateusz, Wiktor Bartłomiej, Bartuś Arkadiusz, Ryszka Patryk, Pacyga Dominik, Wiecheć Sebastian.

Skład Unii Oświęcim 2001- Lichość Patryk, Kowalik Patryk, Gąsiorek Ireneusz, Ludwinek Jakub, Czerwik Bartłomiej, Jończyk Norbert, Nędza Konrad, Wojnowski Łukasz, Gonszcz Wojciech, Ochman Sebastian.

Trener: Daniel Kornaś Kierownik: Rupa Mariusz

Z powodu kontuzji oraz choroby w turnieju nie mogli wystąpić Amrozi Bartlomiej oraz Goc Adrian.

Wyniki spotkań Biało – Niebieskich:

Unia Oświęcim 2000Unia Oświęcim 2001 1:0

Unia Oświęcim 2001 – Tyski Sport 2001 2:0

Unia Oświęćim 2000 – KS Chełmek 2:2

Unia Oświęcim 2001 – Górnik Brzeszcze 3:1

Unia Oświęcim 2000 – Tyski Sport 2001 4:1

Unia Oświęcim 2001 – GOSiR Chełm Śl. 0:3

Unia Oświęcim 2000 – Górnik Brzeszcze 4:1

Unia Oświęcim 2001 – KS Chełmek 1:1

LINK DO GALERII, ZAPRASZAMY !!!

Unia Oświęcim 2000 – GOSiR Chełm Śląski 0:0