Bez bramek w meczu z Wiślanką

Unia w meczu 6. kolejki bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Wiślanką Grabie. Mimo dogodnych sytuacji, szczególnie w drugiej połowie biało-niebieskim nie udało się przechylić szali na swoją korzyść.

Unia: Kubas (60 Stachura) – Rzeszutko, Wiertel, Pluta, Grzywa – Ryszka, Pietraszko (65 Jończyk), Swarzyński, Gałuszka (46 Ząbek) – Praciak, Dudzic (46 Nowotarski).

Wiślanka: Cieśla – Robak, Dudek, Kuligowski, Tarasek – Pasionek, Nowak, Filipowski (83 Manterys), Warylak (65 Domoń) – Kiwacki, Giermek.

W 39. minucie Przemysław Dudzic nie strzelił karnego (przestrzelił ponad bramką).

Sędziował: Hubert Kożuch (Nowy Sącz).

Żółte kartki: Ryszka, Ząbek, Pluta – Filipowski, Pasionek, Kuligowski, Baryłka (na ławce).

Widzów: 120.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/iv-liga-unia-oswiecim-zaciela-sie-strzelecko-wiec-tylko-zremisowala-z-wislanka-zdjecia,10613480/