SEZON 2016/2017
Halowe Mistrzostwa Małopolski Młodzików '04 w Krakowie - 4 miejsce
AP 21 Kraków (0-5)
MOSiR Bochnia (0-1)
Halny Kamienica (1-3)
Skład zespołu: Kacper Zguda, Marcin Baranowski, Henryk Burda, Kacper Iwanicki, Jakub Jakubiec, Kacper Jarnot, Marcin Kateusz, Stanisław Łygan, Miłosz Michałek, Dorian Migdał, Patryk Patrzyk, Igor Puchajda, Wiktor Ścigaj, Marcin Górkiewicz, Jakub Marszałek, Karol Dziedzic. Trener Marcin Barciak.
Halowe Mistrzostwa Małopolski Zachodniej Młodzików w Chrzanowie '04 - 1 miejsce
Wyniki spotkań:
Karol Wadowice (3-0)
Trzebinia Siersza (2-1)
Fablok Chrzanów (0-1)
Kadra zespołu: Zguda Kacper, Jakubie Jakub, Ścigaj Wiktor, Górkiewicz Marcin, Łygan Stanisław - Marszałek Jakub, Puchajda Igor, Jarnot Kacper, Burda Henryk, Baranowski Marcin Trener: Marcin Barciak
Halowe Mistrzostwa Powiatu Młodzików '04 w Brzeszczach - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. Brzezina Osiek
3. Unia II Oświęcim
4. Unia III Oświęcim
5.Brzezina II Osiek
6. Soła Oświęcim
7. Górnik Brzeszcze
8. Pogórze Gierałtowice
Faza grupowa:
Gr. A
Unia Oświęcim 1-0 Górnik Brzeszcze
Unia Oświęcim 2-2 Brzezina Osiek
Unia Oświęcim 0-0 Brzezina II Osiek
Gr. B
Unia II Oświęcim 4-1 Unia III Oświęcim
Unia II Oświęcim 0-0 Soła Oświęcim
Unia III Oświęcim 2-1 Soła Oświęcim
Półfinał:
Unia Oświęcim 3-0 Unia II Oświęcim
Unia III Oświęcim 0-2 Brzezina Osiek
Mecz o 3 miejsce:
Unia II Oświęcim 4-0 Unia III Oświęcim
Finał: Unia Oświęcim 3-1 Brzezina Osiek
Skład zespołu Unii: Zguda Kacper, Jakubiec Jakub, Ścigaj Wiktor, Kateusz Marcin - Jarnot Kacper, Puchajda Igor, Baranowski Marcin Trener: Marcin Barciak
Skład II zespołu Unii: Stachura Wojciech, Lachendro Jakub, Zinkow Paweł, Górkiewicz Marcin, Kurdziel Dawid – Marszałek Jakub, Pawłowicz Patryk, Dziedzic Karol, Makuch Miłosz Trener: Michał Barciak
Skład III zespołu Unii: Moruń Marcin, Michałek Miłosz, Patrzyk Patryk, Migdał Dorian, Iwanicki Kacper, Momot Igor, Michałek Aleksander, Filanowski Adrian Trener: Marcin Barciak
29.12.2016r. Eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2004 w Brzeszczach
Klasyfikacja końcowa – gr. A
1. Unia Oświęcim (awans do finału powiatu)
2. Unia II Oświęcim (awans do finału powiatu)
3. LKS Orzeł Witkowice
4. LKS Poręba Wielka
5. LKS Skidziń
6. LKS Strażak Rajsko – nie dojechali
Unia II Oświęcim (5-0)
LKS Poręba Wielka (10-1)
LKS Orzeł Witkowice (7-0)
LKS Skidziń (9-0)
II zespół Unii:
Unia Oświęcim (0-5)
LKS Skidziń (3-0)
LKS Orzeł Witkowice (4-0)
LKS Poręba Wielka (2-0)
Kadra zespołu Unii: Zguda Kacper, Jakubiec Jakub, Baranowski Marcin, Burda Henryk, Kateusz Marcin, Puchajda Igor, Ścigaj Wiktor
Kadra II zespołu Unii: Moruń Marcin, MichałekMiłosz, Patrzyk Patryk, Migdał Dorian, Iwanicki Kacper, Michałek Aleksander, Momot Igor, Filanowski Adrian
Trener:Marcin Barciak
SEZON 2015/2016
13.04.2016 r. Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Młodzików r.2003 w Krakowie - 5 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. AP 21 Kraków
2. Krakus Nowa Huta
3. Beskid Andrychów
4. Glinik Gorlice
5. Unia Oświęcim
6. Okocimski Brzesko
7. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
8. Sandecja Nowy Sącz
Glinik Gorlice (1-1)
AP 21 Karków (0-2)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (6-0)
Skład zespołu Unii: Rogusz G., Dziedzic I., Wykręt J., Jamróz D., Kirejczyk G., Pawela I., Lewandowski I. - Mizgała K., Homa A, Kaczmarczyk M., Rybarski K., Krechowiecki K., Skibicki P., Pawłowicz S. Trener: Marcin Barciak
13.02.2016r. Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej Młodzików r.2003 w Kętach - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim (awans do finału województwa)
2. Beskid Andrychów (awans do finału województwa)
3. Zatorzanka Zator
4. Fablok Chrzanów
Zatorzanka Zator (2-1)
Beskid Andrychów (3-1)
Fablok Chrzanów (4-1)
Skład zespołu Unii: Rogusz Gabriel, Wykręt Jakub, Dziedzic Igor, Pawela Igor, Kirejczyk Gabriel – Rybarski Kamil, Jamróz Daniel, Kaczmarczyk, Daniel, Lewandowski Igor – Homa Aleksander, Pawłowicz Szymon, Skibicki Piotr
Trener: Marcin Barciak
9.01.2016r. Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2003 w Osieku - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim (awans do finału Małopolski Zachodniej)
2. Zatorzanka Zator (awans do finału Małopolski Zachodniej)
3. KS Chełmek
4. Zatorzanka Zator II
5. Soła Oświęcim
6. Strumień Polanka Wielka
7. LKS Bulowice
8. Górnik Brzeszcze
Faza grupowa:
LKS Bulowice (10-0)
Soła Oświęcim (6-0)
Zatorzanka Zator II (2-0)
Faza finałowa:
KS Chełmek (2-1)
Zatorzanka II Zator (1-0)
Zatorzanka Zator (2-1)
Skład zespołu Unii: Gabriel Rogusz, Jakub Wykręt (2 bramki), Igor Dziedzic (3 bramki), Igor Pawela (7 bramek/ 3 asysty), Gabriel Kirejczyk (3 bramki/ 5 asyst) - Kornel Mizgała, Miłosz Kaczmaczyk (1 bramka), Daniel Jamróz (2 bramki), Igor Lewandowski (1 bramka /2 asysty), Kamil Rybarski (1 bramka/ 3 asysty), Szymon Pawłowicz (1 bramka) Trener: Marcin Barciak
21.12.2016r Eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2003 - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa (Gr. B)
1. Unia Oświęcim (awans do finału powiatu)
2. Górnik Brzeszcze (awans do finału powiatu)
3. Unia II Oświęcim
4. LKS Głębowice
5. Puls Broszkowice
6. LKS Skidziń - nie dojechał
Górnik Brzeszcze (8-0)
Puls Broszkowice (8-0)
LKS Głębowice (5-1)
Unia II Oświęcim (4-0)
II zespół Unii:
Unia Oświęcim (0-4)
Górnik Brzeszcze (1-4)
LKS Głębowice (8-0)
Puls Broszkowice (6-0)
Skład zespołu Unii: Rogusz Gabriel (3 asysty), Skibicki Piotr (1 bramka), Wykręt Jakub (2 bramki), Pawela Igor (9 bramek /4 asysty), Kirejczyk Gabriel (5 bramek /7 asyst), Dziedzic Igor (1 bramka /1 asysta), Pawłowicz Partyk (1 asysta), Lewandowski Igor (2 bramki /5 asyst), Rybarski Kamil (5 bramek / 1 asysta) Trener: Marcin Barciak
SEZON 2014/2015
14.03.2015 r. Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Młodzików r.2002 w Krakowie - 2 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. AP 21 Karków - 6 pkt.7-5 (3-1)
2. Unia Oświęcim - 6 pkt. 3-3 (1-3)
3. Tarnovia Tarnów - 3 pkt. 4-4 (3-0)
4. Sandecja Nowy Sącz - 3 pkt. 3-5 (0-3)
•AP 21 Kraków 3–1 Unia Oświęcim
(Nowak, Frączek, Orłoś - Skwarczyński)
•Tarnovia 3–0 Sandecja Nowy Sącz
(Bibro, Kieroński, Kapek)
•Unia Oświęcim 1–0 Sandecja Nowy Sącz
(Kirejczyk)
•AP 21 Kraków 3-1 Tarnovia
(Orłoś, Surówka, Zgierski -Kolano)
•Tarnovia 0–1 Unia Oświęcim
(Kirejczyk)
•Sandecja Nowy Sącz 3–1 AP 21 Kraków
(Majerski, Rutkowski, Wiewióra - Orłoś)
Skład zespołu Unii: Aleksander Widuch, Damian Duży, Andrzej Augustyn, Jakub Gandurski, Marcin Heród, Jakub Kamiński, Gabriel Kirejczyk (2 bramki), Jakub Kotoński, Tomasz Lachendro, Igor Pawela, Dawid Skwarczyński (1 bramka), Bartłomiej Steń, Jakub Wanat, Jakub Zajdel Trener: Marcin Barciak
31.01.2015 Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej Młodzików r.2002 - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim (awans do finału województwa)
2. Beskid Andrychów
3. Górnik Libiąż
4. Karol Wadowice
Górnik Libiąż (6-3)
Karol Wadowice (6-2)
Beskid Andrychów (4-1)
Skład zespołu Unii: Widuch Aleksander, Steń Bartłomiej, Kamiński Jakub, Kirejczyk Gabriel, Pawela Igor, Rogusz Gabriel, Augustyn Andrzej, Gandurski Jakub, Lachendro Tomasz, Zajdel Jakub Trener: Marcin Barciak
24.01.2015r. Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2002 w Brzeszczach - 1/2 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim (awans do finału Małopolski Zachodniej)
2. Unia II Oświęcim
3. Zatorzanka Zator
4. KS Chełmek
5. Górnik Brzeszcze
6. Zatorzanka Zator II
Zatorzanka Zator II (8-0)
Górnik Brzeszcze (6-1)
Zatorzanka Zator (4-0)
KS Chełmek (3-0)
Unia II Oświęcim (4-2)
II zespół Unii:
Zatorzanka Zator II (6-1)
Górnik Brzeszcze (5-0)
KS Chełmek (2-0)
Zatorzanka Zator (0-0)
Skład zespołu Unii: Widuch Aleksander (1 bramka) , Kamiński Jakub (2 bramki), Steń Bartłomiej (2 bramki), Kirejczyk Gabriel (3 bramki), Pawela Igor (11 bramek), Augustyn Andrzej (1 bramka), Gandurski Jakub (3 bramki), Duda Dominik (2 bramki), Zajdel Jakub (2 bramki)
Skład II zespołu Unii: Duży Damian, Rogusz Gabriel, Wanat Jakub, Lachendro Tomasz, Kotoński Kuba (4 bramki), Skwarczyński Dawid (4 bramki), Kaczmarczyk Miłosz, Jamróz Daniel (3 bramki), Walus Karol (1 bramka), Heród Marcin (4 bramki)
Trener: Marcin Barciak
17.01.2015r. Eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików '02 w Brzeszczach - 1/2 miejsce
Klasyfikacja końcowa - eliminacje gr. C
1. Unia Oświęcim (awans do finału powiatu)
2. Unia II Oświęcim (awans do finału powiatu)
3. Soła II Oświęcim
4. Orzeł Witkowice
5. Puls Broszkowice
6. Soła Oświęcim
Puls Broszkowice (10-0)
Soła II Oświęcim (10-0)
Orzeł Witkowice (6-0)
Soła Oświęcim (5-0)
Unia II Oświęcim (3-1)
II zespół Unii:
Unia Oświęcim (1-3)
Soła II Oświęcim (9-0)
Puls Broszkowice (6-0)
Orzeł Witkowice (3-1)
Soła Oświęcim (2-1)
Skład zespołu Unii: Widuch Aleksander, Kamiński Jakub, Steń Bartłomiej (3 bramki), Kirejczyk Gabriel (8 bramek), Pawela Igor (10 bramek), Gandurski Jakub (1 bramka), Augustyn Andrzej (1 bramka), Duda Dominik (2 bramki) , Zajdel Jakub (9 bramek)
Skład II Zespołu Unii: Duży Damian, Rogusz Gabriel, Wanat Jakub (6 bramek), Lachendro Tomasz, Kotoński Kuba (5 bramek), Skwarczyński Dawid (4 bramki), Kaczmarczyk Miłosz (1 bramka), Wykręt Jakub (1 bramka), Jamróz Daniel (4 bramki), Walus Karol
Trener: Marcin Barciak
Sezon 2013/2014
2014_01 Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2001 - 3 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Chełmek
2. Unia II Oświęcim
3. Unia Oświęcim
4. Zatorzanka Zator
Klasyfikacja końcowa (Gr. A)
1. Unia Oświęcim
2. Zatorzanka Zator
3. Górnik Brzeszcze
4. Iskra Brzezinka
Faza grupowa - Gr. A
Iskra Brzezinka (7-1)
Zatorzanka Zator (4-0)
Górnik Brzeszcze (3-0)
1/2 Finału:
Unia II Oświęcim (1-2)
Mecz o 3 miejsce:
Unia Oświęcim 3-1 Zatorzanka Zator
Finał:
UKS KS Chełmek 2-0 Unia II Oświęcim
Skład zespołu Unii: Lichość, Rupa - Czerwik, Gąsiorek (4 bramki/ asysta), Goc (1 bramka), Gonszcz (2 bramki), Jończyk (1 bramka/ asysta), Kaim (2 bramki), Kowalik (4 bramki/ asysta), Ludwinek (1 bramka/ 2 asysty), Łoziński (2 bramki/ asysta), Palka (asysta), Wojnowski (1 bramka/ 2 asysty) Trener: Marcin Barciak
2014_01 Eliminacje Halowych Mistrzostwa Powiatu Młodzików - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa (Gr. A)
1. Unia Oświęcim - 9 pkt. (awans do finału powiatu)
2. Unia II Oświęcim - 6 pkt. (awans do finału powiatu)
3. Przeciszovia Przeciszów - 3 pkt.
4. Orzeł Witkowice - 0 pkt.
Unia II Oświęcim (4-0)
Orzeł Witkowice (9-1)
Przeciszovia Przeciszów (6-0)
II zespół Unii:
Unia Oświęcim (0-4)
Przeciszovia Przeciszów (4-2)
Orzeł Witkowice (5-0)
Skład zespołu Unii: Rupa Ł., Lichość P. (1 asysta) - Goc A. (2 bramki), Łoziński B. (2 bramki), Gąsiorek I. (3 bramki /1 asysta), Kowalik P. (2 bramki /4 asysty) - Czerwik B. (2 bramki /1 asysta), Jończyk N. (3 bramki /2 asysty), Kaim A. (1 bramka), Ludwinek J. (4 bramki /4 asysty), Gonszcz W. Trener: Marcin Barciak
SEZON 2012/2013
2013_02_15 Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej Młodzików r.2000 w Kętach - 2 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Strzelec Budzów
2. Unia Oświęcim
3. Górnik Libiąż
Górnik Libiąż (1-0) Bramka: Amrozi
Strzelec Budzów (1-4) Bramka dla Unii: 2-1 Gąsiorek
Skład zespołu Unii: Lichość Patryk, Amrozi Bartłomiej, Borowiec Szymon, Cichoń Jakub, Gąsiorek Irenerusz, Goc Adrian, Kowalik Patryk, Łoziński Bruno, Pacyga Dominik, Ryszka Patryk Trener: Marcin Barciak
2013_01_05 Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.2000 w Kętach - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. KS Chełmek
3. Zatorzanka Zator
4. Brzezina Osiek
5. Górnik I Brzeszcze
6. Pogórze Gierałtowice
7. Soła Oświęcim
8. LKS Palczowice
9. Skawa Podolsze
10. Strażak Rajsko
11. Iskra Brzezinka
12. Górnik II Brzeszcze
Faza grupowa
Górnik Brzeszcze (1-0)
Brzezina Osiek (1-0)
Iskra Brzezinka (3-0)
Soła Oświęcim (2-0)
Skawa Podolsze (0-0)
Półfinał:
Zatorzanka Zator 0-0 (2-0 kar.)
Finał:
KS Chełmek (2-0)
Skład zespołu Unii: Lichość Patryk, Pacyga Dominik, Łoziński Bruno, Amrozi Bartłomiej (2 bramki), Wiktor Bartłomiej (6 bramek), Goc Adrian, Gonszcz Wojciech, Cichoń Jakub, Gąsiorek Ireneusz, Wojnowski Łukasz, Kowalik Patryk Trener: Marcin Barciak
SEZON 2011/2012
26.02.2012 r. Finał Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej Młodzików r.1998 w Świnnej Porębie
Końcowa klasyfikacja:
1. Halniak Targanice 4 pkt. 7-3
2. Unia Oświęcim 4 pkt. 5-3
3. Trzebinia-Siersza 0 pkt. 2-12
Halniak Targanice (2-2) Bramki: 1-0 Chowaniec, 2-0 Jarosz
Trzebinia-Siersza (3-1) Bramki: 1-0 Chowaniec, 2-0 Jarosz, 3-1 Lichota
Skład zespołu Unii: Kozieł, Płatacz, Czechowicz, Jarosz, Lichota, Bury, Chowaniec, Pacyga, Matlak K., Malik, Ochman, Amrozi, Ryszka Trener: Marcin Barciak
2012_12_03 Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.1998 w Kętach - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. Unia II Oświęcim
3. Przeciszovia Przeciszów
4. Brzezina Osiek
Faza grupowa:
Brzezina Osiek (2-0) /Bramki:1-0 Chowaniec 2-0 Czechowicz/
Zatorzanka Zator (1-0) /Bramka:1-0 Lichota/
Hejnał Kęty (4-0) /Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Bury, 4-0 sam./
Półfinał:
Przeciszovia Przeciszów (4-0) /Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Malik, 4-0 Malik/
Finał:
Unia Oświęcim 1-1 (3-2 kar.) Unia II Oświęcim
Bramki:1-0 Lichota, 1-1 Migdał
II zespół Unii:
Faza grupowa:
KS Chełmek (0-1)
Przeciszovia Przeciszów (1-0) Bramka:1-0 Migdał
Strażak Rajsko (2-0) Bramki:1-0 Migdał, 2-0 Matlak K.
Iskra Brzezinka (3-0) Bramki:1-0, Amrozi, 2-0 Ryszka, 3-0 Matlak K.
Półfinał:
Brzezina Osiek (2-0) Bramki:1-0 Migdał, 2-0 Migdał
Finał:
Unia Oświęcim 1-1 (3-2 kar.) Unia II Oświęcim
Bramki:1-0 Lichota, 1-1 Migdał
Skład zespołu Unii: Kozieł Jan, Jarosz Szymon, Czechowicz Gracjan, Lichota Patryk, Bury Michał, Chowaniec Michał, Malik Patryk, Żywicki Przemysław, Pacyga Dominik
Skład II zespołu Unii: Płatacz Jarosław, Matlak Aleksander, Ryszka Patryk, Amrozi Bartłomiej, Matlak Kacper, Migdał Patryk, Borowiec Szymon, Bogacki Michał, Gołąb Patryk
Trener: Marcin Barciak
SEZON 2010/2011
Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.1998 w Kętach - 3 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Chełmek - 11 pkt.
2. Zatorzanka Zator - 10 pkt.
3. Unia Oświęcim - 10 pkt. 10-3
4. LKS Piotrowice - 5 pkt.
5 Unia II Oświęcim - 4 pkt. 1-3
6. Hejnał Kęty - 1 pkt.
Unia II Oświęcim (1-0) Bramka: Jarosz
Hejnał Kęty 4-0 Bramki: Lichota x2, Tarasek, Bury
KS Chełmek (1-1) Bramka: Chowaniec
LKS Piotrowice (4-1) Bramki: Bury x2, Lichota
Zatorzanka Zator (0-1)
II zespół Unii:
KS Chełmek (0-0)
LKS Piotrowice (1-1) /Bramka: Brzeski/
Zatorzanka Zator (0-1)
Hejnał Kety (0-0)
Skład zespołu Unii: Sosulski Norbert, Czechowicz Gracjan, Ryś Arkadiusz, Jarosz Szymon, Lichota Patryk, Chowaniec Michał, Tarasek Paweł, Matlak Aleksander, Bury Michał, Maniarski Arkadiusz
Skład II zespołu Unii: Janicki Mateusz, Brzeski Konrad, Grzyb Sebastian, Kozieł Jan, Ryszka Patryk, Amrozi Bartłomiej, Płatacz Jarosław, Wojnowski Łukasz, Romański Maksymilian Trener: Marcin Barciak
29.01.2011 Eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.1998 - 1 miejsce
Faza grupowa:
Strażak Rajsko (0-0)
Soła Oświęcim (1-0) Bramka: 1-0 Lichota
Hejnał Kęty (4-0) Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Chowaniec, 4-0 Bury
LKS Piotrowice (3-1) Bramki: 1-0/2-0/3-1 Lichota
II zespół Unii:
Sygnał Włosienica (5-0) /Bramki: 1-0/3-0/5-0 Brzeski, 2-0 Romański, 4-0 Amrozi/
Unia II Oświęcim (2-3) /Bramki: 1-2 Migdał, 2-3 Amrozi/
Zatorzanka Zator (1-1) /Bramka: 1-0 Brzeski/
Skład zespołu Unii: Sosulski Norbert, Czechowicz Gracjan, Maniarski Arkadiusz, Chowaniec Michał, Lichota Patryk, Tarasek Paweł, Matlak Aleksander, Bury Michał
Skład II zespołu Unii: Janicki Mateusz, Grzyb Sebastian, Kułaga Kacper, Brzeski Konrad, Amrozi Bartłomiej, Płatacz Jarosław, Romański Maksymilian, Migdał Patryk, Wojnowski Lukasz
Trener: Marcin Barciak
SEZON 2009/2010
Halowe Mistrzostwa Małopolski Zachodniej Młodzików r.1997 w Chrzanowie- 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim 9 pkt. 6-3
2. UKS Trzebinia 6 pkt. 8-4
3. IKS Olkusz 1 pkt. 5-7
4. Karol Wadowice 1 pkt. 3-8
UKS Trzebinia (1-0) Bramka: Żyła
IKS Olkusz (2-1) Bramki: Ceglarz x2
Karol Wadowice (3-2) Bramki: Ceglarz x3
Królem strzelców turnieju został Eryk Ceglarz
Skład zespołu Unii: Bajdziak Piotr, Janicki Mateusz, Ceglarz Eryk, Żyła Patryk, Wandas Daniel, Maniarski Arkadiusz, Ryś Arkadiusz, Chowaniec Michał, Radzięta Rafał, Mitręga Dawid, Lichota Patryk, Tarasek Paweł Trener: Marcin Barciak
31.01 Finał Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.1997 w Kętach - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia I Oświęcim 15 pkt. 29-3
2. KS Chełmek 10 pkt. 8-6
3. Zatorzanka Zator 7 pkt. 3-8
4. Unia II Oświęcim 7 pkt. 4-7
5. Solavia Grojec 4 pkt.
6. Skawa Podolsze 0 pkt.
Unia II Oświęcim (4-0) Bramki: Ceglarz x2, Mitręga, Ryś
KS Chełmek (6-2) Bramki: Ceglarz x3 , Wandas x2, Żyła
Skawa Podolsze (3-1) Bramki: Ceglarz x2, Wandas
Zatorzanka Zator (7-0) Bramki: Ceglarz x4 , Lichota , Wandas, Maniarski
Solavia Grojec (9-0) Bramki: Ceglarz x4 , Wandas x3 , Mitręga , Lichota
II zespół Unii:
Skawa Podolsze (1-0) Bramka: Wanat Jakub
Solavia Grojec (3-1) Bramki: Wanat, Tarasek, Kowalski
KS Chełmek (0-0)
Zatorzanka Zator (0-2)
Skład zespołu Unii:Janicki Mateusz, Bajdziak Piotr - Wandas Daniel, Ryś Arkadiusz, Ceglarz Eryk, Mitręga Dawid, Lichota Patryk, Żyła Patryk, Maniarski Akradiusz, Płonka Oskar
Skład II zespołu Unii:Sosulski Norbert - Tarasek Paweł, Hutny Jakub, Kowalski Norbert, Chowaniec Michał, Wanat Jakub, Grzyb Sebastian, Ciaputa Szymon, Kozieł Jan
Trener: Marcin Barciak
Eliminacje Halowych Mistrzostw Powiatu Młodzików r.1997 w Kętach- 1miejsce
Faza grupowa
Skawa Podolsze (7-0) Bramki: Żyła x2 , Ceglarz , Wandas , Lichota , Mitręga , Ryś
Chełmek (5-3) Bramki: Ceglarz x3 , Mitręga , Lichota
Przeciszovia Przeciszów (12-1) Bramki: Ceglarz x4 , Żyła x2 , Wandas x2, Maniarski, Mitręga, Lichota, Ryś
II zespół Unii:
Solavia Grojec (1-1) Bramka: 1-1 Tarasek
Zatorzanka Zator (4-0) Bramki:1-0 Wanat , 2-0 Grzyb , 3-0 Chowaniec , 4-0 Tarasek
Iskra Brzezinka (2-0) Bramki: 1-0 Ciaputa , 2-0 Chowaniec
Skład zespołu Unia: Janicki Mateusz - Wandas Daniel, Ryś Arkadiusz, Ceglarz Eryk, Żyła Patryk, Mitręga Dawid, Maniarski Arkadiusz, Lichota Patryk
Skład II zespołu Unii: Sosulski Norbert - Hutny Jakub, Tarasek Paweł, Wanat Jakub, Chowaniec Michał, Ciaputa Szymon, Kozieł Jan, Grzyb Sebastian
Trener: Marcin Barciak
SEZON 2008/2009
25.01 Halowe Mistrzostwa Małopolski Zachodniej Młodzików r.1996 w Kętach – 1 miejsce
1. Unia Oświęcim
2. IKS Olkusz
3. Olimijczyk Chrzanów
4. Beskid Andrychów
26.12 Halowe Mistrzostwa Powiatu Młodzików r.1996 w Kętach - 1 miejsce
Skawa Podolsze (4-1)
Przeciszovia Przeciszów (4-1)
Orzeł Witkowie (14-1)
Zatorzanka Zator (5-1)
Królem strzelców turnieju został: Adrian Pietraszko
Skład zespołu Unii: Bajdziak Piotr – Świergot Krystian, Kubisty Łukasz, Czapla Arkadiusz, Ceglarz Eryk – Siwek Dawid, Kościelnik Mateusz, Pietraszko Adrian, Wykręt Jakub - Odrobina Dawid, Mitręga Dawid, Scąber Jakub, Wilczak Konrad Trener: Marcin Barciak